معاون صندوق نوآوری اعلام كرد:

عرضه ۸۹۰ نیاز فناورانه صنعت نفت به شركت های دانش بنیان

عرضه ۸۹۰ نیاز فناورانه صنعت نفت به شركت های دانش بنیان

به گزارش با فناوری معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: در گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه نفت ۸۴۰ نیاز فناورانه از جانب صنایع، نهادها و سازمان ها عرضه می شود.سیاوش ملكی فر امروز در حاشیه گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه نفت كه در محل پژوهشگاه صنعت نفت در حال برگزاری است به خبرنگار مهر اظهار داشت: این گردهمایی كه فردا آخرین روز آن است با همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی با وزارت نفت برگزار شده است.
وی اظهار داشت: هزار نفر در این رویداد ثبت نام كرده اند كه نهایتا ۲۵۰ شركت دانش بنیان، انجمن ها، تشكل ها، شتاب دهنده ها و... در این رویداد حضور دارند.
ملكی فر خاطرنشان كرد: در این رویداد ۸۹۱ نیاز فناورانه صنعت نفت عرضه می شود كه این نیازها از جانب صنایع، سازمان ها، نهادهای صنعتی هستند.
وی اضافه كرد: امیدواریم با برگزاری این رویداد به توسعه بازار شركت های دانش بنیان صنعت نفت كمك نماییم، چونكه چنین رویدادی نخستین بار است كه در صنعت نفت برگزار می گردد.
ملكی فر با اشاره به مزیت برگزاری چنین رویدادی اظهار داشت: به واسطه این رویداد، شركت های دانش بنیان به صنعت نفت و صنعت نفت به شركت های دانش بنیان دسترسی پیدا می كنند.
وی با اشاره به پارك علم و فناوری ری اظهار داشت: حضور شركت های دانش بنیان و استارت آپ ها در این گردهمایی می تواند زمینه ای برای حضور آنها در پارك علم و فناوری ری باشد.

1398/11/28
13:30:33
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: پژوهش , دانش بنیان , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است