توسط یك شركت دانش بنیان؛

تامین آب تصفیه با فناوری غشایی ممكن شد

تامین آب تصفیه با فناوری غشایی ممكن شد

با فناوری: تأمین آب تصفیه شده بوسیله فناوری غشاهای اولترافیلتراسیون و با تاكید بر دانش متخصصان داخلی ممكن شد.به گزارش با فناوری به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرتضی صادقی مدیر تحقیق و توسعه یك شركت دانش بنیان با اشاره به اینكه فناوری غشاهای اولترافیلتراسیون در بحث بازیافت پساب و آب حلقه مهم و اساسی در زنجیره بازیافت است اظهار داشت: این شركت بعنوان مشاور و مجری ساخت انواع سامانه های تصفیه آب و فاضلاب وبا تكیه بر دانش فنی متخصصان و كارشناسان خود و دانش و تكنولوژی روز دنیا، فعالیت خودرا با اهداف كمك به نگهداری منابع آبی كشور، پیشگیری از آلودگی محیط زیست و رفع وابستگی كشور آغاز نموده است.
وی اظهار داشت: این شركت تنها تولید كننده ماژول ها و غشاهای الیاف میان تهی اولترافیلتراسیون (UF) در خاورمیانه است كه در جهت تأمین آب سالم و تصفیه شده گام بر می دارد.
وی درباره دریافت پشتیبانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: ما تابحال برای توسعه و رونق فعالیت های دانش بنیان این شركت از تسهیلات و بعضی از معافیت های مالیاتی بهره برده ایم.
صادقی درباره تأثیر فعالیت دانش بنیان بر اشتغالزایی این شركت اظهار داشت: درحال حاضر ما به صورت مستقیم برای ۱۵ نفر اشتغالزایی به وجود آورده ایم كه در صورت پیشرفت برنامه های شركت طبق برنامه این تعداد را دو برابر خواهیم كرد.
مدیر تحقیق و توسعه این شركت دانش بنیان درباره صرفه جویی ارزی این شركت اظهار نمود: با عنایت به اینكه كشور با بحث خشكسالی روبه رو شده تولید غشاهای اولترافیلتراسیون سالی حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار صرفه ارزی برای كشور به همراه دارد.

1397/12/19
22:26:14
5.0 / 5
4324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است