آمریكا آماده رای گیری آنلاین نیست

آمریكا آماده رای گیری آنلاین نیست

با فناوری: سه آكادمی ملی مهندسی، پزشكی و علوم آمریكا با انتشار گزارشی مشترك اخطار داده اند كه ایالات متحده امریكا آماده برگزاری انتخابات آنلاین و رای گیری اینترنتی نیست.به گزارش با فناوری به نقل از ورج، در بیانیه یادشده تصریح شده كه این آمادگی نه تنها هم اكنون وجود ندارد، بلكه در آینده قابل پیش بینی هم به دست نمی آید و باید تا زمانی به تاخیر افتد كه فناوری به اندازه كافی پیشرفت كند و رای گیری ایمن مردم با حفظ حریم شخصی ممكن شود.
در گزارش یادشده تاكید شده رای گیری برای برگزاری انتخابات میان دوره ای كنگره آمریكا در پاییز امسال باید به صورت كاغذی صورت بگیرد و نمی توان در مورد نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریكا هم از هم اكنون به صورت قطعی اظهار نظر كرد.
همچنین در این گزارش از مسئولان برگزاری انتخابات در ایالات مختلف این كشور خواسته شده تا سازوكارهای نظارتی خویش را افزایش داده و تقویت نمایند تا از شمارش درست و دقیق آرا اطمینان حاصل شود. در جریان نگارش گزارش یادشده تعدادی از روسای دانشگاه های برتر آمریكا مانند لی بولینگر رئیس دانشگاه كلمبیا و میشل مك رابی رئیس دانشگاه ایندیانا مشاركت داشته اند.
در آخر گزارش یادشده ابراز امیدواری شده با از طریق رسیدن فناوری های جدید رای دادن آنلاین بدون نیاز به حضور در مراكز دریافت رای و با استفاده از ابزاری همچون تلفن همراه ممكن شود.

1397/06/17
15:29:50
5.0 / 5
4878
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است