رئیس پژوهشگاه رویان:

جایگاه ممتاز پژوهشگاه رویان در سطح بین المللی

جایگاه ممتاز پژوهشگاه رویان در سطح بین المللی

با فناوری: رئیس پژوهشگاه رویان تصریح كرد: پژوهشگاه رویان توانسته جایگاه علمی و اجتماعی ممتازی را در جامعه علمی در سطح ملی و بین المللی رقم بزند.به گزارش با فناوری به نقل از مهر، عبدالحسین شاهوردی در نوزدهمین جشنواره بین المللی تحقیقاتی رویان (پزشكی تولید مثل-سلول های بنیادی) تصریح كرد: خدا را شاكرم كه فرصتی دیگر در اختیارمان قرار داد كه بستر گردهمایی پژوهشگران، اندیشمندان و دانشجویان را در جشنواره بین المللی رویان جهت ارزیابی تازه های علوم پزشكی، تولید مثل، علوم سلولی، سلول های بنیادی و زیست فناوری فراهم نماییم.
وی اضافه كرد: این جشنواره با همت و تلاش زنده یاد دكتر كاظمی آشتیانی ۱۹ سال پیش شروع شد و پس از درگذشت ایشان ۱۲ دوره طلایی را برگزار كرده ایم.
وی با تاكید بر اینكه امیدوار هستم این كار همچنان با همت اعضای پژوهشگاه رویان و مشاركت پژوهشگران و حمایت هایی از جانب حامیان داخلی و بین المللی استقرار یابد، اظهار داشت: از نتایج این جشنواره بعنوان حركت علمی می توان به تاثیر مثبت آن بر روند توسعه این علوم در كشور و منطقه اشاره نمود.
رئیس پژوهشگاه رویان اضافه كرد: همه ساله زمینه مناسبی توسط این جشنواره برای تبادل نظر و اندیشه میان متخصصان این حوزه مهیا می گردد كه اجرای پروژه های مشترك در دوره های قبل و چاپ آنها در مجلات معتبر گواه این مدعاست.
وی با تاكید بر اینكه پژوهشگاه رویان توانسته جایگاه علمی و اجتماعی ممتازی را در جامعه علمی در سطح ملی و بین المللی رقم بزند، اظهار داشت: پژوهشگاه رویان یك سرمایه ملی برای جامعه علمی پزشكی، تولید مثل، علوم سلولی، سلول های بنیادی و زیست فناوری به حساب می آید.
وی در مورد نوزدهمین دوره جشنواره رویان اظهار داشت: این جشنواره با نگاه تعامل بین علوم مهندسی، پایه و بالینی شروع شده و طی سه روز ادامه دارد. امسال شاهد اعطای پنجمین دوره جایزه دكتر كاظمی آشتیانی كه از محققان برجسته علم بیولوژی علوم سلولی و سلول بنیادی است، خواهیم بود.

1397/06/07
13:32:44
5.0 / 5
4793
تگهای خبر: پژوهش , تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است