پیشرفته ترین مسواك برقی ساخته شدبعلاوهتصاویر

پیشرفته ترین مسواك برقی ساخته شدبعلاوهتصاویر

با فناوری: مسواك برقی ˮبریستلˮ برای تمیز و سفید كردن دندان ها، از دو فناوری نوری و صوتی به صورت همزمان استفاده می نماید.به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از فینتك لاگ، مسواك "بریستل"(Bristl) با استفاده از هر دو روش ارتعاش با سرعت صوت و فناوری نوری برای تمیز كردن و محافظت از دندان ها ساخته شد.

تمیز كردن دندان ها یك كار روزانه است كه برای حفظ سلامت دندان ها و لثه ها نمی توان آن را نادیده گرفت. اما با وجود اینكه یك عمل روزانه است، نوآوری چندانی در توسعه آن دیده نمی گردد.

بریستل یك نوآوری انقلابی در تمیز كردن دندان ها است. مسواك بریستل از تلفیقی از نور درمانی و ارتعاش صوتی استفاده می نماید تا دندان ها را كاملا سفید و تمیز كند.

این مسواك در ظاهر شبیه به یك مسواك معمولی است، در حالیكه از فناوری های پیچیده ای بهره می برد.

بریستل بر خلاف سایر مسواك های برقی كه فقط از ارتعاش برس ها (در برخی مدلها با سرعت صوت) برای تمیز كردن استفاده می نمایند، با افزودن تكنولوژی نور، یك گام به پیش رفته است.

دارای سه گزینه رنگ نور شامل قرمز، آبی و بنفش برای تمیز كردن و همینطور سه سرعت مختلف برای میزان ارتعاش برس ها است كه هر یك از آنها یك روش خاص برای تمیز كردن، ترمیم و محافظت از دندان ها و لثه ها را عرضه می دهد.

بریستل فركانس مشخصی از نور قرمز را منتشر می كند كه نشان داده كه بافت لثه را بازسازی می كند و التهاب در لثه ها را می كاهد.مطالعات نشان داده است كه نور قرمز "فاكتورهای رونویسی" را فعال می كند كه به سلول ها می گوید DNA بیشتری تولید كنند، در نتیجه بافت بیشتری تولید می گردد و بافت لثه را منسجم می كند.

نور آبی هم برای سفید كردن دندان ها و كشتن باكتری ها طراحی شده است.

تنظیم نور بنفش هم حالت پیش فرض و تلفیقی از نورهای قرمز و آبی است.

بریستل توسط یك تیم از دانشمندان و مهندسین تولید شده است تا بهترین فناوری بهداشت دهان را برای شما به ارمغان بیاورند.

استفاده از درمان نوری همراه با فناوری ارتعاش با سرعت صوت به شما این امكان را می دهد كه لبخند جذابی داشته باشید.

فناوری ارتعاش با سرعت صوت توسط دندان پزشكان سفارش می شود، زیرا دارای بالاترین قابلیت تمیزكاری، بدون آسیب زدن به لثه ها است.بریستل به شما اجازه می دهد تا از بین سه تنظیم ارتعاش، برای تمیز كردن سفارشی خود انتخاب كنید.

تكنولوژی بریستل توسط كارشناسان به دقت مورد بررسی قرار گرفته و افتخار دارد كه علم جدی در پشت آن داشته باشد.

تحقیقات نشان داده است كه استفاده از این مسواك كاهش 86 درصدی باكتری هایی را كه به بافت دهان صدمه می زنند، و بهبود 117 درصدی PPD كه نشان دهنده سلامت لثه است، به همراه دارد.
1397/04/12
21:22:24
5.0 / 5
4374
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است