در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

توضیح جهرمی در مورد قطع خدمات پیام رسان سروش

توضیح جهرمی در مورد قطع خدمات پیام رسان سروش

با فناوری: وزیر ارتباطات در مورد شائبه قطع خدمات زیرساختی به پیام رسان بومی سروش توضیح داد و اظهار داشت: این پیام رسان به جای حل فنی مشكل، مبحث را به عملیات روانی كشانده است.به گزارش با فناوری به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در جمع خبرنگاران در مورد شائبه قطع خدمات زیرساختی برای شبكه پیام رسان بومی سروش اظهار داشت: هم اكنون تنها یك پیام رسان در كشور نداریم و ۵ پیام رسان بومی در حال فعالیت هستند كه یكی از آنها مرتباً به جای اینكه مسئله را در جلسات فنی حل كند، بحث را به عملیات روانی می كشاند كه به نظر می رسد این نه به سود آنها و نه به سود كشور خواهد بود.
وی اظهار داشت: همكاران ما در وزارت ارتباطات و اپراتورها بنا را بر همكاری كامل با پیام رسان های بومی گذاشته اند و این مصوبه را بعنوان یك تكلیف ملی پیگیری می كنند اما مدلی كه این پیام رسان بومی در حال پیگیری مطالبات خود است، خیلی مرسوم نبوده و تولید ذهنیت منفی می كند و تاثیر منفی دارد.
وزیر ارتباطات با اشاره به اخباری كه از جانب پیام رسان بومی سروش در خصوص عدم همكاری وزارت ارتباطات در عرضه زیرساختها انتشار یافته است، اظهار داشت: اگر مشكلی وجود دارد باید منطقاً با استدلال و استناد به زیرمجموعه های وزارت ارتباطات منتقل شود. هم اكنون ۴ پیام رسان دیگر به خوبی كار می كنند و تنها یك پیام رسان كه ادعایی داشته و امروز به ادعایش نرسیده، آغاز به پروپاگاندا كردن می كند و انداختن مسئولیت گردن دیگران منطقی نیست.
جهرمی تصریح كرد: باید بدانند كه وزارت ارتباطات حمایت كننده است و مشكل را پیگیری می كند اما این مدل اعلام مشكل شائبه مسائل دیگری را به ذهن می رسد.
ادامه دارد...

1397/02/24
13:39:54
5.0 / 5
4988
تگهای خبر: پیام رسان , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است