هواوی گوشی باعاطفه تولید می كند!

هواوی گوشی باعاطفه تولید می كند!

با فناوری: استفاده از فناوری هوش مصنوعی در محصولات مختلف الكترونیكی روز به روز در حال افزایش می باشد و حالا استفاده از آن در گوشیهای همراه امكانات جدیدی را به ارمغان آورده است.به گزارش با فناوری به نقل از اسلش گیر، شركت چینی هواوی می خواهد با استفاده از یك دستیار هوش مصنوعی درك احساسات و عواطف را برای تلفن های همراه تولیدی خود ممكن كند و واكنش های احساسی را هم توسط این گوشی امكان پذیر سازد.
هواوی می گوید در آینده با استفاده از فناوری هوش مصنوعی گوشیهایی تولید می كند كه برای عرضه مشورت و پاسخ به كاربران خود شرایط احساسی و عاطفی وی را هم در نظر می گیرند و حتی می توانند كاربران را دلداری دهند.
این شركت هنوز در این زمینه اطلاعات بیشتری عرضه نكرده، اما گفته می گردد هوش مصنوعی مورد استفاده هواوی با بررسی دقیق تن و حالت صدا، شرایط چهره فرد و دیگر علائم احساسی قابل برآورد در مورد واكنش مناسب تصمیم می گیرد و بعنوان مناسب ممكن است برای آرام كردن كاربر عصبانی یك موسیقی مناسب را انتخاب و پخش كند.
پیش از این سامسونگ هم از برنامه هایی برای تولید گوشیهایی با چنین قابلیت هایی اطلاع داده بود، هر چند هنوز مشخص نمی باشد گوشیهای مذكور چه زمانی و با چه قیمتی روانه بازار می شوند.

1397/02/03
12:50:59
5.0 / 5
5122
تگهای خبر: تولید , شركت , كاربر , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است