۵ مسدود كننده تبلیغات برتر كروم استور تقلبی هستند

۵ مسدود كننده تبلیغات برتر كروم استور تقلبی هستند

با فناوری: طبق گزارشی جدید ۵ مسدودكننده تبلیغات برتر در كروم استور تقلبی هستند و اطلاعات وب سایت كاربران را سرقت می كنند. گوگل این ۵ افزودنی را حذف كرده است.به گزارش با فناوری به نقل از انگجت، شركت AdGuard در گزارشی اعلام نموده ۵ «مسدودكننده تبلیغات» برتر در Chrome Store تقلبی هستند و با یك كد اضافی اطلاعات وب سایت مورد بازدید كاربر را سرقت می كنند.
درهمین راستا گوگل این ۵ مسدود كننده تبلیغات را حذف كرده است. این افزودنی ها اطلاعات را جمع آوری كرده و با ارسال آنها به سرورهای دور از دسترس در عملكرد مرورگر Chrome اختلال تولید می كنند.
AdGuard در گزارش خود می نویسد: به صورت كلی این نوع افزودنی ها بات نت هایی متشكل از مرورگرهای مبتلا به مسدودكننده های تقلبی هستند. چنین مرورگری تمام دستورات سرور مركزی خویش را اجرا می كند.
از ۲۰۱۷ میلادی تعدادی از «مسدود كننده تبلیغات» تقلبی كاربران را فریب داده اند. بعنوان مثال سال گذشته۳۷ هزار نفر افزودنی تقلبی AdBlock Plus را روی دستگاه های خود نصب كردند.
به گزارش این تحقیق تابحال بیش از ۲۰ میلیون كاربر اینترنت گرفتار فریب «مسدود كننده های تبلیغات» تقلبی در كروم استور شده و آنها را نصب كرده اند.

1397/01/31
21:13:13
5.0 / 5
5107
تگهای خبر: تبلیغات , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است