حركت تصاویر در جاده برای اطلاع عابران پیاده و وسایل نقلیه دیگر

حركت تصاویر در جاده برای اطلاع عابران پیاده و وسایل نقلیه دیگر

با فناوری: مركز طراحی صنعتی شركت میتسوبیشی الكتریكMitsubishi Electric Corp فناوری برای نشان دادن تصاویر متحرك در سطح جاده با استفاده از LED­های جاسازی شده در بدنه خودرو عرضه كرده است.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از ژاپن نیوز، تصاویر متحرك در سطح جاده برای اطلاع دادن به عابران پیاده و وسایل نقلیه دیگر در مورد چگونگی حركت وسیله نقلیه بعدی در نظر گرفته می گردد.
شركت میتسوبیشی الكتریك زمان زیادی است كه در حال ساخت فناوری برای عرضه تصاویر در سطح جاده با استفاده از LED­ها است. این شركت در ماه اكتبر در چهل و پنجمین نمایشگاه Tokyo Motor Show این فناوری را در معرض نمایش گذاشته است.
در گذشته هم میتسوبیشی الكتریك در سطح جاده تصاویر متحركی برای اعلان به عابران پیاده و وسایل نقلیه دیگر برای حركت خودروها عرضه كرده است.
به عنوان مثال در گذشته زمانی كه یك خودرو عبور می كرد تصویری از یك فلش به سمت عقب به نمایش گذاشته و سپس تصویر به تدریج از كنار خودرو مانند یك انیمیشن نمایش داده می شد. این روش در جاده های برفی تاثیر قابل توجهی دارد.
در این سیستم باز شدن درب هم نمایش داده می گردد. علاوه بر این برای عابر پیاده به جز تصویر، صدا هم با استفاده از حسگرها اخطار داده می گردد.
1396/12/25
17:56:51
5.0 / 5
5173
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است