یك استارتاپ آمریكایی اعلام كرد:

افتتاح دو اقامتگاه فضایی تا سال 2021

افتتاح دو اقامتگاه فضایی تا سال 2021

با فناوری: یك شركت استارت آپ آمریكایی، تصمیم دارد تا سال 2021 دو سكونت گاه را در فضا افتتاح كند.به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از فیوچریسم، شركت استارت آپ ˮبیگلو ایراسپیسˮBigelowAerospace)) از یك سرمایه گذاری اطلاع داد كه بر فروش و اجرای سكونت گاه های فضایی بادی تمركز خواهد داشت. این خبر، بخشی از برنامه های این شركت برای پرتاب دو ماژول جدید به مدار پایین زمین تا سال 2021 است.

این شركت از سال 1999، بر ساخت ماژول های فضایی بادی تمركز داشته است تا مكان هایی برای سكونت در مدار نزدیك زمین با فضای تنفس بیشتر عرضه نماید.

اكنون، این شركت فضایی كه در لاس وگاس واقع شده، ˮماموریت فضایی بیگلوˮ(BSO) را شروع كرده است. این عملیات، یك سرمایه گذاری مختص فروش و اجرای این سكونت گاه های فضایی است كه ممكن است بعنوان هتل های فضایی مورد استفاده قرار گیرند.

نخستین هدف این شركت، تعیین كشش بازار برای ایستگاه های در حال گردش است. آنها تنها در سال 2018، برای تعیین جزئیات فرصت های موجود در سطح جهانی، ملی و شركتی، میلیون ها دلار هزینه خواهند كرد.

همچنین ماموریت BSO برای فروش و اجرای دو سكونت گاه فضایی تا سال 2021، برنامه ریزی می كند.

سكونت گاه های ˮ B330-1ˮ و ˮB330-2ˮ برای مدار نزدیك زمین طراحی شده اند و هر یك، قابلیت جای دادن شش نفر را در فضای قابل گسترش 330 متر مكعبی خود دارند. هر یك از این سكونت گاه ها، حدودا یك سوم حجم ˮایستگاه فضایی بین المللیˮ (ISS)است و این شركت می خواهد آنها را برای علم و پژوهش با هزینه ای پایین تر از ایستگاه فضایی بین المللی، در فضای مدار قرار دهد.

شركت بیگلو باور دارد ممكن است دسترسی به مدار پایین زمین، به ملل خارجی كمك نماید تا برنامه های فضایی خودشان را تسریع كنند.
1396/12/06
13:58:10
5.0 / 5
4379
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است