پتنت یك گوشی هوشمند تاشدنی به ثبت رسیدبعلاوهتصاویر

پتنت یك گوشی هوشمند تاشدنی به ثبت رسیدبعلاوهتصاویر

با فناوری: شركت ال جی كه حق اختراع نمایشگر تاشدنی جدیدی را ثبت كرده كه گوشیهای این شركت را قادر می سازد به یك تبلت تبدیل شوند.به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، چندی قبل شركت ال جی پتنت یك گوشی موبایل كه هنوز نامگذاری نشده است، را به ثبت رسانده بود كه نشان دهنده این بود كه این شركت كره ای چه طرحی برای گوشی قابل انعطاف خود در نظر گرفته است.

این پتنت در ماه ژوئیه سال قبل به ثبت رسید ولی هم اكنون عمومی شده است.

ارائه این پتنت در شرایطی است كه شركت های رقیب همچون اپل، سامسونگ و ZTE هم طرح هایی را برای ساخت گوشیهای هوشمند تاشو عرضه داده اند.در فایل های عرضه شده توسط ال جی دو كانسپت وجود دارد كه هر دو نشان دهنده یك تلفن همراه با نمایشگر قابل انعطاف هستند كه از وسط تا می گردد.

یك تصویر انتشار یافته نشان دهنده موبایلی است كه می تواند به یك ˮتبلت هیبریدیˮ(دومنظوره) تبدیل گردد.

به نظر می رسد كه در قسمت پشت این گوشی دو دوربین وجود دارد. هنگامیكه این گوشی تا می شود، صفحه جلویی این دستگاه می تواند اطلاعاتی مانند زمان و ساعت را نمایش دهد.به نوشته پایگاه خبری mashable: ال جی همواره در گوشیهای خود این امكان را به كاربران می دهد تا بدون لمس صفحه گوشی، هشدارهای گوشی را چك كنند. این قابلیت در گوشیهای تاشو ال جی هم وجود خواهد داشت.

نمونه اولیه دیگر نیزمشابه همین مدل است. ولی تفاوت آن در آنجاست كه زمانی كه گوشی تا می شود، می توان صفحه گوشی را به یك طرف خم كرد تا یك نمایشگر شفاف ظاهر شود كه تاریخ و ساعت را نشان داده است.

دیگر هموطن ال جی یعنی سامسونگ هم به دنبال توسعه یك گوشی كتاب مانند، تحت عنوان ˮگلكسی ایكسˮ است كه دارای یك صفحه نمایش ال. ای. دی قابل انعطاف است.

شركت اپل هم در ماه نوامبرسال گذشته، پتنت یك گوشی هوشمند را به ثبت رساند كه مانند كتاب باز و بسته می گردد.

این دستگاه هم می تواند مانند یك گوشی ˮآیفونˮ باشد كه به تبلت ساخت این شركت یعنیˮ آی پدˮ تبدیل می گردد.

پتنت عرضه شده ال جی نشان دهنده موبایلی است كه لولا ندارد و در زمان باز بودن صفحه، حاوی نمایشگر شفاف و یكپارچه است.طرح مفهومی ZTE برای گوشی هوشمند تاشدنی
1396/10/30
14:54:34
5.0 / 5
5581
تگهای خبر: سامسونگ , شركت , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است