پشتیبانی از طرح های پژوهشی بهسازی محیط های یادگیری مجازی

پشتیبانی از طرح های پژوهشی بهسازی محیط های یادگیری مجازی

به گزارش با فناوری طرح های پژوهشی در امر بهسازی محیط های یادگیری مجازی از جانب ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی حمایت می شوند.به گزارش با فناوری به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، ستاد علوم شناختی از طرح های پژوهشی در امر به سازی محیط های یادگیری مجازی حمایت می کند.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در فراخوانی از طرح های پژوهشی با هدف به سازی محیط های یادگیری مجازی با الهام از یافته های علوم شناختی حمایت می کند.
این ستاد در شانزدهمین فراخوان طرح های پژوهشی اعلام نمود با هدف ایجاد نمونه موفق از محیط یادگیری مجازی با الهام از یافته های علوم شناختی و تجارب جهانی در بوم ایران، از اجرای طرح های تحقیقاتی در این حوزه حمایت بعمل می آورد.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در این فراخوان از پژوهشگران و محققان خواست تا در پنج حوزه «توسعه برنامه هایی برای ارتقای توانایی حرفه ای آموزشگران مجازی»، «توسعه فرصت ها و تجارب یادگیری برای آموزش های مهارتی »، «توسعه برنامه هایی برای ارتقای قابلیت های شناختی آموزشگران و یادگیرندگان در محیط یادگیری»، «توسعه روش ها و ابزارهایی برای ارتقای تعاملات اجتماعی و هیجانی در محیط های یادگیری» و «توسعه برنامه هایی برای سنجش و ارزشیابی پیشرفت یادگیری» طرح های خویش را عرضه کنند.
ستاد در این فراخوان از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه آموزش مجازی دعوت کرد پیشنهادهای پژوهشی خویش را با عنایت به تجربیات موفق جهانی در این حوزه به ستاد علوم شناختی عرضه کنند.
در این فراخوان همینطور از معلمان و مدارس که در دوره ویروس کرونا تجارب موفق در زمینه آموزش مجازی داشته اند هم دعوت شد تا با همکاری با متخصصان علوم یادگیری و شناختی و یا شرکتهای دانش بنیان پیشنهادات پژوهشی خویش را عرضه کنند.
پژوهشگران، محققان و دانش پژوهان می توانند جهت شرکت در این فراخوان و کسب اطلاعات لازم به سایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی رجوع کنند.


منبع:

1400/03/23
22:37:14
5.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است