ایلان ماسك هم به جمع طرفداران واكسن پیوست

ایلان ماسك هم به جمع طرفداران واكسن پیوست

پست های توییتری ایلان ماسک(Elon Musk) معمولا موجی از واکنش ها را به همراه دارد، سخنان او یا طرفداران وفادارش را تحت تأثیر قرار می دهد تا دنباله روی او باشند و یا سبب مورد تمسخر قرار گرفتنش توسط مردم می شود.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، "ماسک" در تاریخ ۷ آوریل (۱۸ فروردین) در توییتی حمایتش از واکسن ها بخصوص واکسن کووید-۱۹ را اعلام نمود.
او در توییتی نوشت: "من از واکسن ها به صورت کلی و به خصوص واکسن کووید حمایت می کنم. در موارد نادر واکنش های آلرژیک رخ می دهد اما این واکنش ها قابل رفع شدن هستند"
ماسک که در ماه سپتامبر در مصاحبه ای با نیویورک تایمز اعلام نموده بود که او و خانواده اش واکسن کووید-۱۹ نخواهند زد اما این تنها باری نبود که ایلان ماسک نظری بحث برانگیز درمورد کووید-۱۹ و همه گیری داده بود. در اوایل ماه مارس سال قبل او همه گیری را احمقانه خواند و پیش بینی نمود که ایالات متحده تا آخر ماه آوریل سال ۲۰۲۰ دیگر مورد مبتلا شدن به کووید نخواهد داشت.
با این وجود، این مورد که او از کارخانه ی" Gigafactory" تسلای خود در بوفالو، نیویورک برای تهیه و تأمین دستگاههای ونتیلاتور مورد نیاز بیمارستان ها در آغاز همه گیری استفاده کرد، سبب می شود در قضاوت کردنش تخفیف قائل شویم.
طی سال گذشته، ایلان ماسک اظهار نظرهای جنجالی زیادی درمورد همه گیری داشته است که یکی از موارد قابل توجه آن تلاش ماسک برای شکایت از آلامادا (Alameda County) در کالیفرنیا بود که یکی از خطوط مونتاژ تسلا در آن قرار دارد و برای پیشگیری از گسترش ویروس آنرا تعطیل کرده بودند.
با این وجود حتی اگر ایلان ماسک دیر به جمع طرفداران واکسن پیوسته باشد اما این کار را کرده است و امیدواریم طرفدرانش هم راه او را دنبال کنند.
منبع:

1400/01/21
11:37:35
5.0 / 5
126
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است