با عدم تغییر مواضع دولت جدید؛

هواوی از كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا شكایت می كند

هواوی از كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا شكایت می كند

عدم تغییر مواضع دولت جدید آمریکا در برابر فعالیت شرکتهای فناوری چینی سبب شده تا شرکت هواوی شکایتی را بر ضد کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا تقدیم دادگاه کند.به گزارش با فناوری به نقل از اسلش گیر، دولت بایدن و مسؤلان جدید وزارت بازرگانی آمریکا قصد ندارند تعامل شرکتهای فناوری چینی با شرکتهای آمریکایی را به حالت عادی بازگردانند و کماکان مخالف خریداری محصولات فناورانه ساخت آمریکا توسط همتایان چینی آنها هستند.
دولت جدید آمریکا هم مانند دولت ترامپ شرکتهای فناوری چینی را تهدید امنیت ملی قلمداد می کند و اعلام رسمی این مسئله توسط کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا سبب شده تا هواوی شکایتی را بر ضد آن تقدیم دادگاه کند. مقامات آمریکایی هواوی و زد تی ای را به همکاری با دولت چین برای جاسوسی های سایبری متهم کرده اند. طرف چینی بارها این افترا را رد کرده است. اما نتیجه این افترا عدم امکان واردات محصولات و فناوری های آمریکایی توسط شرکتهای چینی بوده است.
هواوی تاکنون بارها به اقدامات قضائی برای تغییر این تصمیم قضائی بر ضد خود متوسل شده است. اما تاکنون موفق نبوده است. در تازه ترین شکایت هواوی، این شرکت چینی تصمیم کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا را غیرقانونی و مضر به حال صنعت ایالات متحده توصیف کرده و افزوده که هیچ شواهدی برای اثبات آن وجود ندارد. در عین حال ناظران مستقل معتقدند این شکایت هم مانند شکایات قبلی به جایی نمی رسد.


منبع:

1399/11/22
11:50:07
0.0 / 5
821
تگهای خبر: شركت , صنعت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است