مایكروسافت پلت فرم مدیریت واكسن كرونا عرضه نمود

مایكروسافت پلت فرم مدیریت واكسن كرونا عرضه نمود

مایکروسافت پلتفرمی طراحی نموده که به شرکتها و مؤسسات درمانی و نیز دولت ها امکان می دهد برای توزیع و تزریق واکسن کرونا به بهترین شکل برنامه ریزی کنند.به گزارش با فناوری به نقل از زد دی نت، شرکت های فراوانی در طراحی این پلت فرم با مایکروسافت همکاری داشته اند که همچون آنها می توان به اکسنتر، آواناده، مزیک گلوبال و غیره اشاره نمود. البته بعضی از این شرکتها خود به دنبال طراحی پلت فرم های مشابهی هستند که مبتنی بر خدمات کلود مایکروسافت هستند.
پلتفرم مورد اشاره برنامه ریزی برای توزیع ایمن و دقیق واکسن کرونا در نقاط مختلف یک یا چند کشور که توسط شرکت های مختلف تولید شده و باید بیش از یک دفعه تزریق شوند را امکان پذیر می کند. این پلت فرم ثبت دقیق مشخصات بیماران و ارائه دهندگان خدمات واکسن، برنامه ریزی چندمرحله ای توزیع و تزریق واکسن، گزارش گیری، تحلیل آماری و پیش بینی روندهای آتی را ممکن می کند.
مایکروسافت از شروع شیوع ویروس کرونا در مارس گذشته بیش از ۲۳۰ ماموریت را با هدف برنامه ریزی و مدیریت تزریق واکسن کرونا انجام داده است، اما با طراحی پلت فرم جدید موسوم به ثبت واکسن و چاره مدیریتی یا VRAS این کار را به روشی نظام مندتر انجام خواهد داد.

1399/09/22
12:27:27
5.0 / 5
1184
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است