زنان خلاق و دانش بنیان گرد هم می آیند

زنان خلاق و دانش بنیان گرد هم می آیند

اولین جشنواره زنان دانش بنیان و خلاق  انجام می شود.به گزارش با فناوری به نقل از معاونت علمی و فناوری، باتوجه به حضور پررنگ زنان در زیست بوم صنایع نرم و خلاق و دانش بنیان، جشنواره «چیستا» ویژه زنان کارآفرین دانش بنیان و خلاق ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه امسال، هم زمان با بزرگداشت روز زن انجام می شود.
شناسایی و معرفی ظرفیت ها، استعدادها و توانمندی های زنان در حوزه های علمی و فناورانه و توجه به نقش بهادار زنان در اقتصاد دانش بنیان و صنایع نرم و خلاق و معرفی ظرفیت های موجود در جامعه علمی زنان، همچون اهداف این رویداد است.
در این جشنواره، نشست های تخصصی ویژه ارائه تجربیات موفقیت و شکست زنان مدیرعامل شرکت های دانش بنیان و خلاق، برگزار می شود و همین طور نمایشگاهی از خدمات و محصولات فناورانه شرکت کنندگان در حاشیه نمایشگاه ایجاد می شود. در بخش دیگری از این جشنواره از برخی طرح های ارائه شده برتر، از طرف زنان خلاق و دانش بنیان، تجلیل می شود.
این جشنواره به صورت رقابتی برگزار می گردد و ابتدا مستندات و طرح های زنان در حوزه های مختلف فناوری دریافت می شود. بعد از ارزیابی و داوری مستندات دریافتی از شرکت کنندگان، طرح های برگزیده در هر حوزه شناسایی می شود و مراسم تقدیر از برگزیدگان در اختتامیه جشنواره انجام خواهد شد.

1399/09/17
09:33:31
5.0 / 5
1311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است