حمایت ۶ میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

حمایت ۶ میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

به گزارش با فناوری صندوق نوآوری و شكوفایی ۶ میلیارد تومان خط اعتباری ویژه برای برگزیدگان جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در نظر گرفته كه از راه صندوق پژوهش و فناوری اصفهان قابل استفاده می باشد.به گزارش با فناوری به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی می توانند تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی را از راه خط اعتباری ۶ میلیارد تومانی اختصاص یافته به صندوق پژوهش و فناوری اصفهان دریافت نمایند. در این راستا شرکتهای نوپا تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان و شرکتهای رشد یافته تا سقف دو میلیارد تومان می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
مهم ترین برنامه های این جشنواره شامل جهت دهی به فعالیتهای فن آفرینانه در جهت «حل مسائل و چالش های اساسی کشور»، تقویت مذاکرات دوجانبه(B۲B) و سرمایه گذاری های کلان و واقعی، شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن آفرینان موفق به سرمایه گذاران دولتی، خصوصی و خیرین حوزه فن آفرینی بوده است.
مسابقه جشنواره در سه حوزه طراحان کسب و کار، فن آفرینان و بخش فرصت های سرمایه گذاری است. در بخش فن آفرینان شرکتهای نوپا (کمتر از سه سال محصول به بازار عرضه کرده باشند) و شرکتهای رشد یافته با حضور بیشتر از سه سال در بازار حضور داشتند. شرکت هایی که محصول آنها تجاری سازی نشده است در بخش طراحان کسب و کار به رقابت پرداختند.
شرکت کنندگانی که حداقل امتیازات لازم را کسب کنند به صورت مستقیم به بخش فرصت های سرمایه گذاری راه پیدا کردند.
جوایز ویژه پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شامل خدمات و حمایت های ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جوایز مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جوایز و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، جایزه فناوری صنعت ساز دکتر محمود شیخ زین الدین و جوایز ارزشمند بخش خصوصی است.
جشنواره کلیه زمینه های فن آفرینی شامل فنی و مهندسی، پزشکی و بهداشت، علوم پایه، کشاورزی، علوم انسانی، فرهنگ و هنر، خدمات و... را در بر می گیرد و به گروه یا تخصص خاصی محدود نمی گردد.
نظر به اهمیت ویژه ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن آفرینی در سطح دانشجویان دانشگاه ها و به منظور حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد.

1399/08/30
22:24:21
5.0 / 5
1464
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است