در یك شركت دانش بنیان؛

سالیانه ۷۷ هزارتن قطعات فولادی و چدنی تولید می شود

سالیانه ۷۷ هزارتن قطعات فولادی و چدنی تولید می شود

به گزارش با فناوری محققان در یك شركت دانش بنیان موفق به تولید سالیانه ۷۷ هزارتن قطعات فولادی و چدنی شدند.به گزارش با فناوری به نقل از معاونت علمی و فناوری، یک شرکت دانش بنیان با اتکا به تخصص نیروی انسانی تحصیل کرده توانست سالی بیشتر از ۷۷ هزار تن قطعات چدنی و فولادی تولید نماید.
این شرکت دانش بنیان ۱۵ سال است که با تلاش در این حوزه نیاز صنایع به محصولات و قطعات فولادی را تأمین می کند و این صنایع را از بازارهای جهانی بی نیاز کرده است. همه تولیدات این شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن و به روز دنیا و با هدف افزایش کیفیت و کارائی با بالاترین استاندارد جهانی عرضه می شود.
حبیب الله اردشیر بهرستاقی مدیر این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: محصولات این شرکت شامل قطعات ایمنی و فوق ایمنی صنایع خودرو، تولید و مونتاژ اکسل کامل خودرو، قطعات موتور، قطعات مورد نیاز در صنایع شیمیایی و راه سازی و معادن، نفت، گاز و پتروشیمی، آب، فاضلاب و غیره می شود.
وی اضافه کرد: از این محصولات برای ذوب سازی، فرایند تولید از کوره های القایی الکتروترم و یونکر با ظرفیت های بالا استفاده می شود؛ همینطور نگهداری ذوب در هولدر ۱۶ و ۵۰ تنی و ذوب ریزی با اتوپورینگ های یونکر ۶ و ۱۲ تنی و ذوب ریز اتوماتیک HWS نصب شده روی خطوط قالب گیری با این محصولات انجام می شود.
بهرستاقی افزود: این مجموعه دانش بنیان، با استفاده از نیروی انسانی مجرب و توانمند و همینطور تجهیزات و امکانات مناسب و به روز دنیا، همه فرآیندهای در رابطه با کیفیت محصول تمام شده را کنترل و پایش می کند. ضمن اینکه کلیه قطعات تولید شده در این مجموعه تحت بازرسی صددرصد آزمون های تخصصی برای اطمینان از ساختار مناسب قرار می گیرد.


منبع:

1399/07/12
23:57:17
5.0 / 5
1808
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است