اخطار توئیتر در مورد نشت اطلاعات از رابط برنامه نویسی این سایت

اخطار توئیتر در مورد نشت اطلاعات از رابط برنامه نویسی این سایت

توئیتر اخطار داده كه تنظیمات نادرست سرور پرتال توسعه دهندگان توئیتر به هكرها امكان می دهد از راه مرورگرهای اینترنتی برای دسترسی به كلیدهای رابط كاربری برنامه نویسی آن اقدام نمایند.به گزارش با فناوری به نقل از زد دی نت، هکرها در صورت دسترسی به این کلیدها می توانند برای سرقت توکن های این پرتال و هم اسرار برنامه نویسان و توسعه دهندگان توئیتر اقدام نمایند.
توئیتر به توسعه دهندگان فعال در این پرتال به نشانی developer.twitter.com در مورد مشکل امنیتی مذکور که امکان دارد به سرقت اطلاعات از حساب های کاربری آنها منجر شود، اخطار داده است.
سایت مورد اشاره دارای امکاناتی جهت استفاده توسعه دهندگان توئیتر است تا آنها اپلیکیشن های خود و کلیدهای رابط کاربری برنامه نویسی آنها را در توئیتر مدیریت کرده و به توکن ها و کلیدهای رمز حساب های توئیتر خود هم دسترسی داشته باشند.
توئیتر به خصوص از افرادی که از کامپیوتر های عمومی و مشترک برای دسترسی به developer.twitter.com استفاده می نمایند خواسته تا اطلاعات خویش را از روی آنها پاک کنند. چون داده های ذخیره شده بر روی کش این کامپیوتر ها می تواند برای دسترسی به داده های خصوصی برنامه نویسان مورد سوءاستفاده قرار بگیرد. این شرکت می گوید مشکل مورد اشاره را اخیرا برطرف کرده است.


منبع:

1399/07/05
13:43:04
5.0 / 5
1848
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اینترنت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است