وقتی جاروبرقی به ماشین اصلاح تبدیل می شود! بعلاوه فیلم

وقتی جاروبرقی به ماشین اصلاح تبدیل می شود! بعلاوه فیلم

به گزارش با فناوری یك مهندس انگلیسی، با متصل كردن ماشین اصلاح به جاروبرقی موفق شده موهای خویش را طی دوره شیوع كووید-۱۹ كوتاه كند.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، یک مهندس انگلیسی، روش منحصر به فردی برای کوتاه کردن موهایش در دوره شیوع کروناویروس ابداع کرده است.
"فیل گرین"(Phil Green)، استادیار ۵۴ ساله مهندسی مکانیک، هوافضا و خودرو در "دانشگاه کاونتری"(Coventry University) انگلستان، ابزاری عرضه کرده که به کاربر کمک می نماید تا به آسانی به کوتاه کردن موی خود بپردازد.
گرین، یک ماشین اصلاح سر را به لوله جاروبرقی متصل کرد تا بتواند موهای خویش را با یک دست و به دقت اصلاح کند. او از اختراع جالب خود، برای اصلاح موهایش طی دوره شیوع کروناویروس بهره برده است.


گرین در اینباره اظهار داشت: من ابتدا تلاش کردم تا کاری را که آرایشگر با دو دست انجام می دهد، با کمک یک دست انجام دهم اما این کار ساده ای نبود و من باید راهی برای اصلاح کارآمد موها پیدا می کردم. بنابراین فکر کردم که شاید بتوانم ماشین اصلاح را به جاروبرقی متصل کنم و سپس این ایده را عملی کردم.
ابزاری که گرین ابداع کرده، بسیار ساده ساخته شده است. او اتصال انتهای دهانه جارو را قطع کرد و سپس ماشین اصلاح را با کمک چسب حرارتی به آن چسباند. گرین برای امنیت بیشتر، از یک سیم هم بهره برد.


گرین باور دارد که اختراع او علاوه بر افرادی که می خواهند موی خویش را در خانه اصلاح کنند، برای آرایشگاه ها هم کارآمد خواهد بود.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/04/15
17:28:59
5.0 / 5
2918
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است