چین یك شهر فناوری 320 جریبی می سازد

چین یك شهر فناوری 320 جریبی می سازد

به گزارش با فناوری شركت فناوری چینی تنست تصمیم دارد در یك پروژه ۷ ساله شهری ۳۲۰ جریبی، خودكفا و حافظ محیط زیست در چین بسازد.


به گزارش با فناوری به نقل از دیلی میل، شرکت چینی تنسنت تصمیم دارد یک شهر فناورانه به نام Net City در منطقه ای ۳۲۰جریبی در شهر شنژن بسازد. این پروژه با همکاری شرکت معماری NBBJ انجام می شود و مقرر است یک شهر خودکفای آینده نگرانه باشد. تمرکز اصلی در طراحی این شهر حفظ محیط زیست و فضاهای سبز بوده است.
مقرر است عملیات ساخت این شهر از نیمه دوم ۲۰۲۰ میلادی آغاز شود. جاناتان وارد یکی از مدیران NBBJدر اطلاعیه ای در اینباره می گوید: در دنیای کامپیوتری امروز، ما می توانیم آزادانه شهرهای یکپارچه ای را تصور نماییم که کار، زندگی و تفریح را گرد هم جمع می کنند.
اولین مرحله عملیات راه اندازی به ساخت آپارتمان ها و دفاتر کاری و همینطور مراکز حمل و نقلی با مترو است که این شهرک را به شنژن مرتبط می کند. فازهای دوم و سوم ساخت و ساز روی راه اندازی فروشگاه ها، مدارس، پارک های عمومی و تاسیسات ورزشی متمرکز است. این شهر طوری طراحی می شود که شهروندان را به پیاده روی و دوچرخه سواری تشویق کند و تنها تعداد معدودی جاده با خودرو قابل دسترسی است. روی سقف بیشتر خانه های شهر هم پنل خورشیدی نصب می شود.


1399/03/25
23:43:01
5.0 / 5
2912
تگهای خبر: دوچرخه , شركت , طراحی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است