هوش مصنوعی انسان ها را از مذاكرات تجاری حذف نمود

هوش مصنوعی انسان ها را از مذاكرات تجاری حذف نمود

به گزارش با فناوری یك شركت نوپا در كشور استونی كه خدمات هوش مصنوعی عرضه می دهد از عرضه ابزاری اطلاع داده كه با استفاده از آن می توان انسان ها را از مذاكرات تجاری حذف نمود.به گزارش با فناوری به نقل از زددی نت، شرکت پاکتوم می گوید ابزار مورد اشاره توسط فروشگاه های زنجیره ای والمارت آمریکا به کار گرفته شده و آنها از استفاده از آن رضایت داشته اند.
پاکتوم که چند ماه قبل توسط هشت نفر تأسیس شده، امیدوار است با خودکارسازی فرآیند مذاکرات تجاری بتواند تحولی اساسی در این حوزه ایجاد کند. یکی از مؤسسان این شرکت به نام کاسپار کورجس قبلاً برنامه ای برای تسهیل مسکن یابی از راه اینترنت عرضه نموده بود.
به گفته وی ماشین های هوشمند بزودی به جای ایفای نقش پشتیبان در جریان مذاکرات تجاری، به مذاکره کنندگانی حرفه ای مبدل می شوند. در این شرایط انسان ها فرصت خواهند داشت تا بر روی تصمیم گیری های استراتژیک تری متمرکز شوند و کارهای اجرایی و عملیاتی را به سیستم های هوشمند بسپارند.
به گفته وی، ابزار طراحی شده توسط پاکتوم دارای یک داشبورد است که می تواند به صورت خودکار روند مذاکرات را شروع کرده و به نتیجه برساند. در نهایت کاربران شاهد آن هستند که از ۱۰۰۰ مذاکره برنامه ریزی شده در یک هفته، ۶۰۰ مورد به نتیجه رسیده و قراردادهای آنها به صورت خودکار امضا شده اند. این تغییرات در سیستم های مدیریت منابع یا ERP شرکت ها هم لحاظ می شوند.
سیستم مذاکره هوشمند پاکتوم از امکاناتی مانند ابزار مصاحبه با مشتری، قابلیت ضبط و نگهداری تمامی اطلاعات جمع آوری شده در طول مذاکره به صورت طبقه بندی شده و منظم، تعیین ارزش و اهمیت عقد قرارداد با طرف مذاکره و غیره برخوردار می باشد.

1399/02/14
20:40:39
5.0 / 5
2827
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است