با تصمیم مقامات نیویورك

تهاجمی ترین آزمایش پادتن جهت بررسی نحوه گسترش كروناویروس شروع می شود

تهاجمی ترین آزمایش پادتن جهت بررسی نحوه گسترش كروناویروس شروع می شود

با فناوری: فرماندار نیویورك در توئیت جدید خود، از تصمیم مقامات این ایالت برای آغاز تهاجمی ترین آزمایش پادتن و بررسی نحوه گسترش كروناویروس آگاهی داد.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از بیزینس اینسایدر، مقامات نیویورك قصد دارند آزمایش پادتن را در سراسر این ایالت آغاز كنند. "اندرو كوئومو" (Andrew Cuomo)، فرماندار نیویورك در توئیت جدید خود نوشت: این آزمایش، اساسی جهت بررسی تعداد افرادی خواهد بود كه به كروناویروس مبتلا شده اند.
این آزمایش، بین افرادی صورت خواهد گرفت كه به صورت تصادفی انتخاب شده اند. هم اكنون، این امكان وجود دارد كه 2000 آزمایش در هر روز و 14 هزار آزمایش طی هفته در نیویورك انجام شوند. بگفته كوئومو، این آزمایش، بزرگترین بررسی در بین افراد یك ایالت خواهد بود كه تابحال صورت گرفته است. كوئومو در توئیت جدید خود، این آزمایش را تهاجمی ترین آزمایش پادتن نامید كه در سطح كشور صورت می گیرد.
آگاهی از تعداد افرادی كه به كروناویروس مبتلا می شوند، می تواند روش كارآمدی برای سركوب گسترش كروناویروس، بازگشتن شهروندان به محل كار و كاهش فاصله گذاری اجتماعی باشد.
كوئومو اصرار كرد كه نیویورك برای انجام دادن این آزمایش سراسری، به حمایت دولت نیاز دارد تا تجهیزات مورد نیاز برای این آزمایش تامین شوند.
منبع:

1399/02/01
13:53:00
5.0 / 5
3044
تگهای خبر: آزمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است