كاشف ویروس سارس:

با جدیت جهانی كرونا تا اول تابستان مهار می شود

با جدیت جهانی كرونا تا اول تابستان مهار می شود

به گزارش با فناوری ژونگ نانشان متخصص چینی برجسته بیماری های تنفسی و كاشف ویروس سارس خاطرنشان كرد اگر همه كشورها با جدیت با كرونا مقابله كنند، تا ابتدای تابستان می توان بر كرونا غلبه كرد.به گزارش با فناوری به نقل از سی جی تی ان، وی كه در یك كنفرانس خبری در استان گاندونگ در جنوب چین شركت كرده بود در این مورد اظهار داشت: همه گیری ویروس كرونا را می توان تا ماه ژوئن یعنی ابتدای تابستان تحت كنترل قرار داد و این به شرطی است كه تمامی كشورهای جهان بر ضد ویروس مذكور به شكل جدی وارد عمل شوند و اقدامات كنترلی را در سطح ملی با جدیت انجام دهند.
وی اخطار داد كه خیلی از كشورهای جهان هنوز ویروس كرونا را به اندازه كافی جدی نگرفته اند و بنابراین خواهان تقویت ارتباطات بین المللی برای تبادل نظر در این حوزه شد.
این پزشك مشهور اضافه كرد: به صورت كلی در تابستان و با گرم تر شدن هوا از میزان فعالیت ویروس كرونا كم می شود. اما آخر همه گیری این بیماری كاملاً به این مسئله بستگی دارد كه كشورهای جهان و به خصوص كشورهای بیشتر درگیرشده با كرونا چقدر مبحث را جدی بگیرند.
وی تصریح كرد: دولت های جهان باید هماهنگی تمامی فعالیت ها را خود در سطح عالی بر عهده بگیرند و نباید این مسئله را تنها به وزارتخانه های بهداشت و درمان خود محول كنند. این متخصص چینی پیش بینی نمود انتشار كرونا در چین تا آخر ماه آوریل یعنی اوایل اردیبهشت ماه خاتمه یابد.

1398/12/23
14:51:12
5.0 / 5
4001
تگهای خبر: شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است