ابزار بازی دو نمایشگره تاشوی دل با دسته كنترل های جداشدنی

ابزار بازی دو نمایشگره تاشوی دل با دسته كنترل های جداشدنی

با فناوری: شركت دل در نمایشگاه سی ای اس محصول عجیب و منحصر به فردی را به معرض نمایش گذاشته كه یك ابزار بازی دونمایشگره تاشو با دسته كنترل های جداشدنی شمرده می شود.به گزارش با فناوری به نقل از نیواطلس، این محصول تازه كه یوفوی مفهومی الین ویر نام گرفته شباهت هایی با كنسول بازی قابل حمل نینتندو موسوم به سوئیچ دارد. البته تاشو بودن، دو دسته كنترل جداشدنی و تجهیز به دو نمایشگر آنرا از محصولاتی همچون سوئیچ متمایز می كند.
نمایشگر یوفو در مركز آن قرار دارد و دسته كنترل های آن در دو طرف این دستگاه قرار گرفته است. بر روی یكی از این دو دسته كنترل چهار دكمه و یك دسته كوچك و بر روی دیگری چهار دكمه متمركز و یك دسته دیگر نصب شده است.
نمایشگر یوفو هشت اینچی است و پس بزرگ تر از نمایشگر ۶.۲ اینچی سوئیچ شمرده می شود. دقت آن نیز ۱۹۰۰ در ۱۲۰۰ پیكسل است. اتصال یوفو به موشواره و صفحه كلید نیز ممكنست و در آن از پردازنده های نسل دهم اینتل استفاده شده است. دل قیمت و زمان ارائه یوفو را اعلام نكرده است.

دل از نمونه اولیه یك تبلت ۱۳ اینچی هم رونمایی خواهدنمود كه نمایشگر آن از وسط تا می شود. این تبلت اوری نام دارد و در مورد جزئیات فنی آن اطلاعات بیشتری در دست نیست.


منبع:

1398/10/17
14:50:50
5.0 / 5
5404
تگهای خبر: بازی , دستگاه , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است