با همكاری دانشگاه های شریف و گلستان؛

چهارمین دوره چالش های فناوری اطلاعات و ارتباطات

چهارمین دوره چالش های فناوری اطلاعات و ارتباطات

با فناوری: چهارمین دوره از سری مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge 4) توسط دانشگاه صنعتی شریف و با میزبانی دانشگاه گلستان انجام می شود.


به گزارش با فناوری به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، این چالش با عنوان «مسابقات برنامه نویسی گلستان» در چهار مسابقه موازی و همزمان در زبان های برنامه نویسی جاوا، پی اچ پی، پایتون و دات نت، ۲۹ و ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ در دانشگاه گلستان انجام می شود. این رویداد توسط دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه گلستان و با همكاری معاونت علمی ریاست جمهوری، پارك علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، سازمان نظام صنفی كامپیوتری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام می شود. هدف از برگزاری آن شناسایی افراد توانمند جویای كار و ورود این افراد به بازار كار است كه تحت یك سری قوانین خاص و در جهت حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اجرا می شود.
در این دوره از مسابقات شركت كنندگان در چارچوب تیم های ۲ الی ۴ نفره به مسابقه با یكدیگر می پردازند. در این مسابقه سوالات و چالش هایی مطرح خواهد شد و شركت كنندگان بر بستر زبان های برنامه نویسی جاوا، پایتون، پی اچ پی و دات نت باید مبادرت به حل این مسائل كنند.
با توجه به اینكه در این رویداد ۴ مسابقه به صورت همزمان اجرا می شود، امكان ثبت نام هر نفر فقط در یكی از مسابقات امكان دارد. شركت كنندگان در صورتیكه در یكی از زبان های برنامه نویسی مسابقات ثبت نام كردند، امكان حضور در ۳ مسابقه دیگر را ندارد.
ثبت نام در مسابقات رایگان است و مهلت ثبت نام تا اختتام ۲۵ آبان ماه اعلام شده است.
بخش اول مسابقات چهارشنبه ۲۹ آبان از ساعت ۸ بامداد شروع شده و ساعت ۱۹ به انتها خواهد رسید و بخش دوم مسابقات پنجشنبه ۳۰ آبان ساعت ۸ بامداد شروع شده و راس ساعت ۱۲ ظهر تمام می شود. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این مسابقات نیز بعداز ظهر روز سی ام آبان ماه انجام می شود.


منبع:

1398/08/08
09:20:10
5.0 / 5
4610
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است