ورایزن فناوری واقعیت مجازی و افزوده خرید

ورایزن فناوری واقعیت مجازی و افزوده خرید

به گزارش با فناوری شركت مخابراتی ˮورایزنˮ تمام فناوری واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شركت ˮجانتˮ(Jaunt) را خریداری نموده است.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، استارتاپ تولید محتوای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده "جانت" در حال فروش تمامی فناوری خود به شركت ورایزن(Verizon) است. این شركت روز گذشته فروش فناوری خویش را به اپراتور "ورایزن" اعلام نمود.
در حالیكه شرایط مالی این معامله فاش نشده است، "جانت" می گوید ورایزن، نرم افزار و فناوری آنرا به دست خواهد آورد.
سخنگوی "جانت" در اطلاعیه ای توضیح داد كه شركت تمام فناوری خویش را به "ورایزن" فروخته است، اما اشاره نكرده است كه این استارتاپ بعنوان یك نهاد جداگانه به فعالیت خود ادامه خواهد داد یا خیر.
شركت "جانت" پیش از سال 2018 یعنی زمانی كه تمركز خویش را به فناوری واقعیت افزوده تغییر دهد، یكی از شركت های مستقل بود كه روی واقعیت مجازی كار می كرد. این شركت با برندهای مختلفی برای كمك به آنها در ایجاد محتوای واقعیت مجازی همكاری كرد.
اگر تاكنون از عینك واقعیت مجازی بهره برده باشید، به احتمال زیاد یكی از محتواهای "جانت" را تجربه كرده اید. این شركت همینطور دارای برنامه خود در Oculus، Vive، PlayStation VR و همینطور iOS و Android است.
این معامله می تواند نشان دهنده یك دوره از عدم اطمینان برای "جانت" باشد، چون كه بین سال های 2015 و 2016 این شركت 65 میلیون دلار از "دیزنی" كمك گرفت اما بعد از آن "ینس كریستنسن" مدیرعامل وقت، آنرا ترك كرد تا به ماجراجویی بعدی خود بپردازد. در دسامبر گذشته هم جایگزین كریستنسن، "آرتور ون هوف" این استارتاپ را ترك كرد و در ماه آوریل بعنوان یك مهندس الكترونیك ارشد در اپل استخدام شد.
شركت ورایزن كامیونیكیشنز(Verizon Communications) یك شركت مخابراتی آمریكایی است كه درصد قابل توجهی از پهنای باند جهانی اینترنت را تأمین می نماید. همینطور در زمینه مخابرات بی سیم، ارتباطات و سرویس دهی به شركت های ارتباطات از طریق دور(وایرلس) هم فعالیت گسترده ای دارد. سهام شركت ورایزن در بازار بورس نیویورك و بورس نزدك معامله می شود.1398/07/09
14:10:06
5.0 / 5
4460
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است