در دانشگاه امیركبیر؛

نمایشگاه استارت آپ های ثروت آفرین برگزار می گردد

نمایشگاه استارت آپ های ثروت آفرین برگزار می گردد

به گزارش با فناوری نمایشگاه و همایش استارت آپ های ثروت آفرین با هدف معرفی راه های راه اندازی استارت آپهای آموزشی به دانشجویان در دانشگاه امیركبیر برگزار می شود.به گزارش با فناوری به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، در این همایش كه با حضور تعداد كثیری از دانشجویان و فعالان استارت آپی كشور برگزار می گردد افراد موفق در حوزه استارت آپی از دستاوردها و تجارب موفقیت خود در این عرصه سخن گفته و تجارب خویش را به دیگران به اشتراك می گذارند.
در این رویداد جوانانی كه قصد شروع فعالیت استارت آپی و تجاری را دارند آموزش می بینند كه چگونه یك استارت آپ موفق را راه اندازی و هدایت كنند.
خلق استارت آپ ثروت آفرین، علل شكست استارت آپها، هك رشد، چالشهای استارت آپها و راهكارهای رفع آنها، نقشه راه پیروزی و اصول كارآفریتی و بازی ساز شو از محورهای این همایش تخصصی است.
تكنولوژی های جدید آموزش، استارت آپهای آموزشی، استارت آپهای فریلنسری(خوداشتغالی)، معرفی دانشگاههای برتر جهان، بازی های كامپیوتری بومی از محورهای این همایش و نمایشگاه به حساب می آید.
همزمان با این رویداد، سمینار تكنولوژی های جدید آموزشی هم با هدف معرفی تكنولوژی های جدید آموزشی و تحول در نظام آموزشی سازمانها ویژه مدیران و كارشناسان دستگاههای اجرایی و شهرداریها برگراز خواهد شد.

1398/07/07
18:53:20
5.0 / 5
4255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است