با همكاری والگرینز و الفابت ممكن می شود

ارسال داروهای بدون نسخه و موادغذایی با پهپاد

ارسال داروهای بدون نسخه و موادغذایی با پهپاد

به گزارش با فناوری شركت ˮوالگرینزˮ(Walgreens) با شركت ˮخدمات تحویل پهپادی وینگ آلفابتˮ(Alphabet؛s drone delivery service Wing) همكاری كرده است تا به كاربران تنها چند دقیقه بعد از سفارش شان غذا و دارو برسانند.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، شركت داروسازی آمریكایی "والگرینز" با همكاری "آلفابت" می خواهد تا در كمترین زمان توسط پهپادها غذا(محصولات سوپرماركتی) و داروهای بدون نسخه مورد نیاز كاربران را به دستشان برسانند.
آزمایش این پهپادها از ماه آینده(اكتبر) در ویرجینیا آغاز خواهد شد و طی آن بیشتر از ۱۰۰ محصول و بسته های از پیش ساخته و داروهای بدون نسخه عرضه خواهد شد كه كاربران می توانند آنها را از راه اپلیكیشن "وینگ"(Wing) انتخاب كنند.
"ویش سانكاران"(Vish Sankaran)، مدیر ارشد نوآوری والگرینز اظهار داشت: والگرینز علاوه بر این پروژه باز هم امكان دارد برای رفاه افراد و تمركز بر مشتری مداری با شركت های دیگری همكاری كند. ما مفتخریم كه می توانیم داروها و موادغذایی مورد نیاز كاربران را سریع و از راه پهپاد تنها چند دقیقه بعد از سفارش برای انها ارسال نماییم.


ایشان در ادامه اضافه كرد: مصرف كنندگان این فرصت را دارند كه داروهای بدون نسخه را سفارش دهند اما ما نمی توانیم داروهای دارای نسخه را برای آنها ارسال نماییم. داروهای بدون نسخه شامل داروهای آلرژی، داروهای سرماخوردگی، كمك های اولیه، مسكن و میان وعده های كودكان است. شركت وینگ ماه مارچ تاییدیه "اداره هوانوردی فدرال" را برای ارسال مواد غذایی با پهپاد دریافت نمود. این پهپادها قادر به پرواز با سرعت ۱۲۰ كیلومتر در ساعت (۷۵ مایل در ساعت) هستند.


والگرینز شركت دارویی آمریكایی است كه تمامی ۵۰ ایالت آمریكا به همراه پورتوریكو و گوام را، تحت پوشش قرار می دهد. شركت والگرینز، در سال ۱۹۰۱ توسط چارلز والگرین، در شهر شیكاگو، ایلی نوی تأسیس شد. هم اكنون دفتر مركزی این شركت، در حومه شیكاگو و در شهر دیرفیلد مستقر می باشد.
"الفابت" یك شركت فناوری هلدینگ مستقر در كالیفرنیا است كه شركت گوگل زیرمجموعه ای از آن است. مؤسسان شركت الفابت "لری پیج" و "سرگئی برین" هستند كه قبل از این هم با همكاری یكدیگر گوگل را پایه گذاری نموده بودند. "پیج" مدیر عامل اجرایی شركت لفابت و "برین" مدیرعامل این شركت هستند. شركت "الفابت" از سال ۲۰۱۴ تابحال فناوری پهپاد را با قصد ارسال بسته های كوچك در استرالیا آزمایش كرده است.1398/06/31
15:00:10
5.0 / 5
4056
تگهای خبر: آزمایش , اپل , اپلیكیشن , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است