عینك شنایی كه ضربان قلب شناگر را نمایش می دهد

عینك شنایی كه ضربان قلب شناگر را نمایش می دهد

به گزارش با فناوری شركت ˮفرمˮ با همكاری شركت ˮپولارˮ عینك شنای هوشمند خویش را به ردیاب ضربان قلب مجهز كرد.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شاید تصور كنید كه شركت "فرم"(Form) تولید عینك های هوشمند شنا را به درجه كمال رسانده است چونكه چندی قبل خبر رسید كه این شركت عینك شنایی تولید كرده كه بازی های المپیك را شبیه سازی می كند.
ولی باید گفت شركت فرم می خواهد خصوصیت جدیدی را به عینك های هوشمند جدید خود اضافه كند كه بتوان با استفاده از آن ضربان قلب را اندازه گیری نمود.
شركت "فرم" روز گذشته اعلام نمود كه با شركت محصولات پوشیدنی تناسب اندام "پولار"(Polar) همكاری كرده تا فناوری سنجش ضربان قلب در عینك های شنای خویش را معرفی نماید.
این خصوصیت از ماه نوامبر آغاز خواهد شد و نسخه بروزرسانی یك نرم افزار مجانی از شركت فرم، عینك های شنای این شركت را با سنسورهای ضربان قلب "OH۱" و "OH۱+" شركت "پولار" سازگار خواهد نمود.


با استفاده از این عینك شنا، شناگران قادر خواهند بود با استفاده از واقعیت افزوده، میزان ضربان قلب خویش را درون یكی از لنزهای عینك و در یك نمایشگر مشاهده كنند.
ردیابی ضربان قلب برای شناگران از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این افراد اطلاعات دریافت شده را برای نخستین بار به هنگام شنا كردن مشاهده می كنند.
حسگرهای پولار از راه یك بند به عینك متصل می شوند و داده های دریافت شده هم به صورت بیسیم و در زمان واقعی به عینك شنا منتقل می شوند.
پس از تكمیل فرایند شنا، اطلاعات به اپلیكیشن شنای شركت "فرم" انتقال داده می شود. برنامه هم داده های ضربان قلب را با معیارهایی مانند میزان سكته، سرعت و كالری همگام خواهد نمود.1398/06/12
18:57:40
5.0 / 5
4171
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , بازی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است