حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از شركتهای دانش بنیان

حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از شركتهای دانش بنیان

به گزارش با فناوری معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: شركت­ های دانش ­بنیان می­ توانند از حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در سال، برای بهره­ مندی از خدمت رتبه­ بندی استفاده كنند.به گزارش با فناوری به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، سیاوش ملكی­ فر، اظهار داشت: شركت های دانش ­بنیان برای موفقیت نمی­ توانند تنها به توانمندی­ های فنی خود متكی باشند و به تقویت توان مدیریتی و سازمانی هم نیاز دارند. در همین راستا به منظور توانمندسازی پایه شركت­ های دانش­ بنیان و با عنایت به استقبال شركت­ ها و اثربخشی خدمت عارضه­ یابی در این شركت­ ها، صندوق نوآوری و شكوفایی در سال ۹۸ در سه مرحله مبادرت به پشتیبانی از شركت­ ها برای فرایند عارضه یابی كرده است.
وی افزود: شركت­ های دانش ­بنیان در مرحله عارضه­ یابی پایه با راهنمایی كارگزاران صندوق نوآوری و شكوفایی، دید مناسبی نسبت به مشكلات اصلی خود پیدا می­ كنند. در مرحله بهبود و توسعه، عارضه­ های اصلی تحلیل و ریشه­ یابی شده و اقدامات مناسب برای بهبود و برنامه ­ریزی طراحی می­ شود. در مرحله نظارت مستمر هم بر فرایند توسعه بلندمدت نظارت شده و اقدامات پیشنهادی كنترل و اصلاح می­ شود و پیشرفت اقدامات محاسبه و اندازه گیری خواهد شد.
ملكی­ فر عنوان كرد: شركت­ های دانش ­بنیان می­ توانند از حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شكوفایی تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در سال، برای بهره­ مندی از خدمت رتبه­ بندی استفاده كنند. این خدمت توسط كارگزاران مورد تایید صندوق به شركت­ های دانش ­بنیان ارائه می­ شود.
به گفته معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی، استفاده از هر یك از مراحل رتبه ­بندی، منوط به استفاده از مراحل با رعایت تقدم و تاخر است.


منبع:

1398/05/09
21:44:40
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است