همكاری هوآوی و گوگل برای ساخت اسپیكر هوشمند

همكاری هوآوی و گوگل برای ساخت اسپیكر هوشمند

با فناوری: دو شركت بزرگ فناوری ˮهوآویˮ و ˮگوگلˮ قصد دارند برای ساخت اسپیكرهای هوشمند با یكدیگر همكاری كنند.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از فیوچریسم، شركت فناوری "هوآوی"(Huawei) كه در زمینه شبكه های كامپیوتری و ارتباطات فعالیت می كند، پروژه های جدید بسیاری را در دست دارد. این شركت، در یكی از پروژه های جدید خود، با گوگل همكاری می كند تا یك اسپیكر هوشمند عرضه نماید.
یكی از كارمندان هوآوی در مصاحبه خود، اطلاعاتی در مورد این همكاری عرضه كرده است. هوآوی قبل از این در نظر داشت تا با دیگر شركت های بزرگ فناوری برای ساخت اسپیكر هوشمند همكاری كند اما همكاری این شركت با گوگل، تحت تاثیر سیاست های دولت آمریكا قرار گرفت. هوآوی در نظر داشت در ماه سپتامبر از اسپیكر خود در نمایشگاه تجاری "IFA" رونمایی كند و آنرا به صورت جهانی به فروش برساند اما با محدودیت های تجاری ترامپ در مورد این شركت، این برنامه نافرجام ماند.
این دو شركت، حداقل یك سال را به ساخت این اسپیكر هوشمند اختصاص داده اند كه مبتنی بر دستیار صوتی گوگل است تا بتواند دستورات كاربر را بشنود و اجرا نماید. گزارش ها حاكی از این هستند كه این دو شركت بزرگ فناوری، در مورد به كار گرفتن استاندارد "اندروید اوتو"(Android Auto) گوگل در تلفن های همراه هوآوی نیز صحبت هایی داشته اند.
هوآوی و گوگل هنوز هیچ اظهار نظری در مورد این گزارش نداشته اند.1398/05/08
21:59:01
5.0 / 5
4708
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است