همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل انجام شد

همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل انجام شد

با فناوری: همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل و با محوریت معرفی سامانه مدیریت هوشمند ناوگان و ارائه راهكارهای یكپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملكرد ناوگان حمل و نقل اجرا شد.به گزارش با فناوری به نقل از روابط عمومی ایرانسل، این همایش بامداد امروز ۱۷ تیرماه ۱۳۹۸ با حضور تعدادی از مدیران ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و مدیران ایرانسل با هدف ارائه «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» كه توسط ایرانسل ارائه شده است انجام شد تا دست اندركاران صنایع مرتبط فرصت بهتری برای آشنایی با راه كارهای ارائه شده پیدا كنند.
سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، راهكاری پكپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملكرد ناوگان حمل و نقل است كه با اندازه گیری و گردآوری داده ها، اطلاعات مفیدی را برای تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار می دهد.
از مهمترین مزایای سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، كاهش هزینه سوخت خودروهاست. این سامانه با اطلاع از زمان سوخت گیری و ردیابی خودرو ها، انتخاب بهترین مسیر ممكن و دریافت آگهی هنگام خرابیِ قطعات خودرو، مدیریت ناوگان را هوشمند و در نهایت هدفمندتر خواهد بود.
پیش از این نیز ایرانسل در دو شهر بندر انزلی و اهواز با حضور رئیس جمهور و استاندار اهواز در امتداد هوشمندسازی این دو شهر بخش هایی از سامانه مدیریت هوشمند ناوگان خودرا ارائه كرده بود تا در صنایع مختلف قابل بهره برداری و استفاده باشد.


منبع:

1398/04/18
13:09:42
5.0 / 5
4159
تگهای خبر: صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است