رئیس سازمان فضایی ایران مطرح كرد:

توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی، گردهمایی استارت آپ های فضا

توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی، گردهمایی استارت آپ های فضا

با فناوری: رئیس سازمان فضایی ایران توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی را اولویت جدی این سازمان در سال ۹۸ عنوان نمود و اظهار داشت: گردهمایی استارت آپهای فضایی فرصت مناسبی برای ارائه خدمات این كسب وكارها است.به گزارش با فناوری به نقل از مهر، مرتضی براری در اینستاگرام نوشت: توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی یك اولویت جدی است كه با تمام توان و انرژی برای دستیابی به آن تلاش می نماییم و از ظرفیت تمام استان های كشور در این راه بهره خواهیم برد.
وی با اشاره به سفر خود به استان چهارمحال و بختیاری و دیدار با مسئولان این استان افزود: علاوه بر آن، در این سفر شناسایی نیازها و توسعه كسب وكارهای حوزه فضایی در سطح این استان مورد توجه قرار گرفت.
معاون وزیر ارتباطات ابراز امیدواری كرد كه در تمام كشور بر مبنای ظرفیت ها و توانمندی های هر استان، با ایجاد كسب و كارها و عرضه خدمات با كیفیت و مطلوب، افزایش اشتغال، مدیریت بهینه منابع و افزایش بهره وری در حوزه های مختلف شكل گیرد.
رئیس سازمان فضایی ایران با اشاره به برگزاری گردهمایی شركت ها و استارت آپ های حوزه فضایی در تاریخ ۱۶ تا ۱۸ تیرماه جاری اظهار داشت: این گردهمایی فرصت مناسبی برای كسب وكارهای حوزه فضایی به حساب می آید تا با شبكه سازی و دریافت نیازهای فناورانه دستگاه های مختلف، بتوانند خدمات خلاقانه ای را ارائه نمایند.
وی تصریح كرد: این مسیر را تا رسیدن به یك نتیجه مطلوب بدون وقفه ادامه خواهیم داد.
به گزارش با فناوری به نقل از مهر، نخستین گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه فضایی همراه با نمایشگاه محصولات فضایی و نشست های تبادل فناوری و نوآوری ۱۶ تا ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸ با همكاری سازمان فضایی، صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری و پژوهشگاه فضایی ایران در محل مجتمع شكوفایی شركت های دانش بنیان برگزار می گردد.
همزمان با این گردهمایی، دو كارگاه «فرصت های كسب وكاری ماهواره های مخابراتی» و «فرصت های كسب وكاری در حوزه سنجش از دور» برگزار می شود.


منبع:

1398/04/14
15:04:42
5.0 / 5
4096
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است