تصاویر كاناپه آكاردئونی را ببینید

تصاویر كاناپه آكاردئونی را ببینید

با فناوری: كاناپه ای ابداع شده كه قسمت وسط آن مانند آكاردئون باز و بسته می شود. این كاناپه نوآورانه با وزن 45 كیلوگرم قدرت تحمل 400 برابر وزن خودرا دارد.


به گزارش با فناوری به نقل از نیواطلس، زن و شوهری اهل بوستون یك كاناپه نوآورانه را در وب سایت كیك استارتر عرضه نموده اند تا سرمایه تجاری سازی آنرا جمع آوری كنند.
كاناپه مذكور Elephant In a Box نام گرفته و در یك جعبه كوچك تحویل مشتری داده می شود و در كمتر از ۵ دقیقه می توان آنرا سرهم كرد.
از فناوری شانه عسل در این كاناپه استفاده شده و بدین سان به راحتی مانند آكاردیون میان دو جعبه باز می شود، سپس در جای خود محكم می شود و بالش های مبل روی آن قرار می گیرد.
این كاناپه دونفره فقط ۴۵ كیلوگرم وزن دارد و به راحتی در جعبه ای به ابعاد ۱۰ در ۹۸ در ۴۶ سانتیمتر قرار می گیرد و جابه جا می شود. جعبه مذكور به اندازه كوچك است كه می توان آنرا پست كرد یا در یك خودروی كوچك جای داد. جالب آنكه كاناپه مذكور بعد از باز شدن ابعاد ۲۲۲ در ۹۷.۵ در ۹۱.۵ سانتیمتر خواهد داشت.
به سبب استفاده از فناوری لانه زنبور می توان این كاناپه را به راحتی تا و به شكل اولیه نگهداری كرد. این كاناپه ظرفیت تحمل بار زیادی دارد و با استفاده از ورقه های فیبر سلولزی ساخته شده است. قیمت سبك و مركزی كاناپه از سلول هایی شش ضلعی تشكیل شده و می تواند ۴۰۰ برابر وزن خودرا تحمل كند.
بگفته مبدعان این مبلمان نوآورانه، كاناپه مذكور می تواند وزن ۸۶۲ كیلوگرم را تحمل كند. ساختار قسمت مركزی كاناپه عمر زیادی دارد و در وضعیت نرمال بیشتر از ۱۰ سال عمر می كند.منبع:

1398/03/06
19:31:59
5.0 / 5
4216
تگهای خبر: ابداع , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است