توسعه ماسك صورت با فناوری چاپ 3بعدی!

توسعه ماسك صورت با فناوری چاپ 3بعدی!

به گزارش با فناوری شركت آمریكایی ˮNeutrogenaˮ به تازگی ماسك های آبرسان صورت توسط فناوری چاپ ۳بعدی توسعه داده است.


به گزارش با فناوری به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، به تازگی خیلی از افراد از ماسك های آبرسان صورت استفاده می نمایند حال یك شركت آمریكایی ماسك های آبرسان صورت را كه توسط چاپ ۳ بعدی تولید شده، تولید كرده است.
این ماسك ها از مواد مغذی تولید می شوند و این مورد بطور قطع سبب محبوبیت آنها خواهد شد. این ماسك ها MaskiD نام دارند. شركت سازنده مطابق با نیازهای كاربران این ماسك ها را توسعه می دهد.
كاربران با استفاده از تلفن هوشمند خود، می توانند از چهره خود یك عكس سلفی بگیرند تا توسط یك برنامه خاص نقشه دیجیتال سه بعدی از چهره آنها تولید شود. این نقشه شامل اطلاعاتی مانند اندازه دقیق و شكل بینی آنها و اندازه گیری های دقیق بین فضاهای بین خصوصیت های مختلف صورت فرد می باشد.
در گام بعدی، كاربران می بایست از سیستم "Skin۳۶۰" این شركت كه پیشتر انتشار یافته استفاده كنند. این سیستم شامل یك دستگاه تصویربرداری با گوشی هوشمند به نام "SkinScanner" و یك برنامه است. با استفاده از این سیستم، اطلاعاتی مانند اندازه و عمق خطوط/چین و چروك و میزان رطوبت بخش های مختلف پوست صورت كاربر مشخص می گردد.


نقشه چهره و داده Skin۳۶۰ به سرور شركت Neutrogena آپلود می گردد و این شركت از این اطلاعات برای تولید ماسك مناسب آن فرد استفاده می نماید.
ماسك های مذكور از هیدروژل متشكل از سلولز تهیه شده از نوعی لوبیا به نام "پاركیا" و جلبك قرمز ساخته می شوند. این مواد حاوی تركیباتی برای جوانسازی پوست هستند.
این تركیبات شامل "اسید هیالورونیك خالص"(purified hyaluronic acid)، برای بهبود رطوبت پوست، ویتامین B۳ برای بهبود رنگ پوست، بابونه گاوی برای كاهش قرمزی و گلوكزامین
برای رفع پوسته پوسته شدن و كاهش چین و چروك و ویتامین C برای روشن تر كردن رنگ پوست است.
هم اكنون قیمت ماسك "MaskiD" مشخص نشده است اما طی ماه های آینده افراد ساكن آمریكا می توانند این ماسك را با استفاده از وبسایت شركت "Neutrogena" تهیه كنند.1397/10/15
13:27:19
5.0 / 5
4798
تگهای خبر: تولید , دیجیتال , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است