در همایش بین المللی؛

دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می گردند

دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می گردند

به گزارش با فناوری نهمین همایش بین المللی علوم شناختی برگزار می گردد و محققان کشور می توانند دستاوردهای علمی خویش را در آن به نمایش بگذارند.به گزارش با فناوری به نقل از مهر، نهمین همایش بین المللی علوم شناختی با هدف کمک به رشد و توسعه فعالیتهای علمی و تحقیقاتی در حوزه های مختلف علوم شناختی و هم عرضه آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی محققان داخلی و خارجی در دانشگاه خوارزمی برگزار می گردد.
در این رویداد علمی علاوه بر شماری از محققان، پژوهشگران و اساتید حوزه های علوم شناختی کشور، محققان و پژوهشگرانی از چندین کشور دیگر حضور دارند. در این همایش مباحث علمی در حوزه های علوم اعصاب شناختی، روان شناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی، زبان شناسی شناختی، فلسفه ذهن، هوش مصنوعی، مدل سازی شناختی، نقشه برداری مغز، بازتوانی شناختی، ارزیابی شناختی، ابعاد شناختی اختلالات مختلف، شناخت اجتماعی، خلاقیت و شناخت، رسانه و شناخت، فناوری های واسط مغز و کامپیوتر مطرح خواهند شد.
آشنایی با فعالیتهای پژوهشی در داخل و خارج از کشور در این عرصه و گسترش همکاریهای تحقیقاتی میان مراکز بین المللی و دانشگاهی فعال در رشته های در رابطه با علوم شناختی و عرضه دستاوردهای تحقیقاتی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد علمی بین المللی است.
در این همایش ضمن طرح نتایج تحقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه علوم شناختی و کارکردهای مختلف مغز، صاحبنظران درقالب سخنرانی های کلیدی، پنل های تخصصی و کارگاه های آموزشی دیدگاه ها علمی خویش را مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.
این نمایشگاه بیست و هشتم اردیبهشت در دانشگاه خوارزمی برگزار می گردد.

1401/02/27
11:51:00
5.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان با فناوری

بافناوری

با فناوری
با فناوری

با فناوری

معرفی فناوری روز دنیا

bafanavari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت با فناوری محفوظ است